Omiš – najlepsze wycieczki i rejsy 2024

 

 

Przeczytaj również nasz poradnik o tym co warto zobaczyć w Omišu

 

 

Omiš – rejsy i wycieczki statkiem

 

1. Rejs statkiem na wyspę Brač – Pučišća i Postira z lunchem

Link do oferty

Odwiedź dwie piękne chorwackie miejscowości podczas półdniowej wycieczki. Wejdź na pokład naszego komfortowego statku i rozkoszuj się poznając niesamowite miejsca w Dalmacji. Odwiedź miasteczko Postira na wyspie Brač i zakochaj się w tym uroczym miejscu. Następnie odwiedź Pučiščę, również na Braču i poznaj jego niesamowitą historię!

Rejs jest spokojny, rodzinny, bez głośnej muzyki. Wszystko, co potrzebujesz, aby zrelaksować się poznając Chorwację od strony Adriatyku.

 

Dla całej rodziny    Lunch w cenie    Pływanie i snurkowanie    Relaks i widoki    Pieski dozwolone

 

 

 

2. Rejs statkiem na wyspę Brač – plaża Bol Złoty Róg z lunchem

Link do oferty

Odwiedź piękną chorwacką wyspę podczas jednej całodniowej wycieczki. Wejdź na pokład naszego komfortowego statku i rozkoszuj się poznając niesamowite miejsca w Dalmacji. Odwiedź miasteczko Bol na wyspie Brač i zakochaj się w tym uroczym miejscu. Będąc tu na Braču, ciesz się kąpielą i opalaniem na jednej z najpiękniejszych plaż w Chorwacji – Złotym Rogu!

Rejs jest spokojny, rodzinny, bez głośnej muzyki. Wszystko, co potrzebujesz, aby zrelaksować się poznając Chorwację od strony Adriatyku.

 

Dla całej rodziny    Lunch w cenie    Relaks i widoki    Pieski dozwolone

 

 

 

Skorzystaj także z innych propozycji aktywności w Omišu:

 

1. Zipline

Link do oferty:

To atrakcja turystyczna, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych i dreszczyku emocji. Zipline w Omiš to 8 stalowych lin o łącznej długości 2100 m, po których uczestnicy odpowiednio zabezpieczeni i przeszkoleni zjeżdżają w dół kanionu ciesząc się niecodzienną perspektywą widoku 150 m nad poziomem morza. Nad przebiegiem wycieczki czuwa dwóch profesjonalnych instruktorów.

 

Minimalny wiek 7+    Zabawa i adrenalina    Relaks i widoki    Doświadczona załoga

 

 

 

2. Rafting na rzece Cetina (dojazd własny)

Link do oferty

Rafting na rzece Cetinie to przygoda, która trwa około 3-4 godzin, ale o której się mówi i pamięta przez długie lata (a kiedy już potwierdzisz swoją historię niesamowitymi zdjęciami, spływowa przygoda będzie obiektem zazdrości wszystkich).

Wielu z tych, którzy kiedyś byli zachwyceni pięknem rzeki Cetina i adrenaliną, jaką daje przygoda z raftingiem, wraca do niej, gdy tylko znajdzie na to czas.

Rafting, czyli spływ pontonami po rzece, która na swojej drodze ma łagodniejsze etapy, ale i takie, które dadzą sporą dawkę adrenaliny wszystkim uczestnikom!

To świetne połączenie zabawy i relaksu, adrenaliny i podziwiania natury.

 

Minimalny wiek 5+    Transfer w cenie    Zabawa i adrenalina    Relaks i widoki    Doświadczona załoga

 

 

 

3. Spływ kajakowy na rzece Cetina

Link do oferty

Jeśli szukasz relaksującej wyprawy pełnej zabawy i emocji, spływy kajakowe to idealny wybór dla Ciebie! Nasza wycieczka kajakiem rozpoczyna się 8 km w górę rzeki od miasta Omiš, gdzie czekają na ciebie kajaki i przewodnik.

Po krótkiej odprawie na temat spływów kajakowych i rzeki Cetina, Twoja podróż się zaczyna!

Płynąc powoli rzeką odkryjesz, że jest pełna tajemnic. Nie będziesz w stanie oprzeć się kąpieli w orzeźwiającej wodzie! Następnie dotrzesz do miasta Omiš, gdzie rzeka łączy się z morzem. Tu przekonasz się na własne oczy czym zaowocowała trudna historia miasta – zatopiony wrak statku na głębokości zaledwie 3 metrów, co czyni go idealnym miejscem do eksploracji. Wyprawa kończy się na długiej, pięknej, szerokiej plaży.

 

Minimalny wiek 5+    Fotorelacja w cenie.  Snurkowanie    Relaks i widoki    Doświadczona załoga

 

 

 

4. Canyoning wzdłuż kanionu rzeki Cetina

Link do oferty dla początkujących

Link do oferty dla szukających adrenaliny

Kanioning na rzece Cetina to jedna z najlepszych przygód, jakich możesz spróbować w Chorwacji. Ciesz się ukrytym naturalnym pięknem kanionu Cetiny, cudownymi skalistymi krajobrazami kanionu, który ma głębokość do 150 m. Regularne spływy obejmują spacery i pływanie w rzece, pływanie w krystalicznie czystych naturalnych basenach, skoki z klifów i zabawę w wodospadach rzeki Cetina. Dla zaawansowanych – dodatkowa opcja zejścia na linach z wysokości 20 i 60 metrów oraz skoki do wody z 10 i 12 metrów.

 

Minimalny wiek 10+    Zabawa i adrenalina    Relaks i widoki    Doświadczona załoga

 

 

Sprawdź także oferty wycieczek w innych miastach:

Wycieczki Makarska

Wycieczki Zadar

Wycieczki Podgora

Wycieczki Trogir

Wycieczki Split

 

ATRAKCJE W CHORWACJI:

https://wakacyjnepomysly.pl/chorwacja-atrakcje/

NOCLEGI W CHORWACJI:

https://wakacyjnepomysly.pl/noclegi/

INNE PORADNIKI:

https://wakacyjnepomysly.pl/poradniki/

NASZ INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/wakacyjnepomysly.pl

GRUPA Z PORADNIKAMI:

http://www.facebook.com/groups/chorwacjaforum