Kim jesteśmy?


Natalia i Artur. Jesteśmy dwojgiem kochających się ludzi, którzy posiadają wspólna zajawkę na odkrywanie świata!  Z potrzeby dzielenia się pasją, w czerwcu 2019 roku, powstał nasz instagram @wakacyjnepomysly.pl (dawniej @lifewillshowpl), gdzie relacjonujemy nasze podróże, nasze życie i dzielimy się przydatnymi wskazówkami.  Aktualnie od 2020 roku mieszkamy w Chorwacji, w Splicie i powoli czujemy się tu jak w domu. Podróżując przez różne zakątki świata, wiele razy byliśmy pozostawieni sami sobie, a brak znajomości lokalnego języka skutkował przepłacaniem za lokalne usługi. Brakowało nam osoby lub firmy, która w łatwy sposób doradziłaby nam dopasowane do nas atrakcje. Brakowało nam po prostu „znajomego”, który świetnie poruszałby się po miejscowych opcjach w danym kraju.  Właśnie takimi „znajomymi” chcieliśmy się stać. Jednak nie myśleliśmy, iż z dalekosiężnych pomysłów i niepewnych wizji, tak szybko zamienimy słowa w czyny i powstanie nasza firma.  

Dla kogo powstały www.wakacyjnepomysly.pl?


 


Dla turystów!

Portal rezerwacyjny powstał z myślą o naszych obserwatorach! Chcemy pomagać w wyborze idealnych wakacyjnych atrakcji. Wszystkie dostępne opcje starannie weryfikujemy i sprawdzamy na własnej skórze! Na stronie w łatwy i przyjemny sposób dokonasz rezerwacji atrakcji w Chorwacji oraz otrzymasz polecenia do innych opcji jak np. noclegi, restauracje, punkty widokowe i inne – znajdziesz je na naszej grupie na FB (Chorwacja – Wakacyjnepomysly.pl)!   


Dla organizatorów atrakcji i biur turystycznych!

Jeśli Twoja firma działa w sektorze usług turystycznych, jest to świetna forma dodatkowego dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Nasze social media obserwują setki tysięcy osób! Skupiamy się głównie na obserwatorach polskojęzycznych, którzy szukają na wakacjach atrakcji, noclegów, restauracji czy innych porad. Mamy szeroko pojętą wiedzę o marketingu i profesjonalnie przedstawiamy odbiorcom turystyczne rozwiązania. Nawiązując z nami współpracę handlową, możesz oferować swoje usługi na naszym portalu. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!  


Dlaczego my? 

To proste! Jesteśmy od samego początku stworzeni dla Ciebie. Pełnimy rolę Twojego prywatnego testera atrakcji, dzięki temu wiemy, jak dostarczyć Ci wyjątkowych wrażeń, które są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, Twoich bliskich, przyjaciół lub Twojej rodziny. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi staramy się, aby zwyczajna wyprawa stała się niezapomnianym doświadczeniem!  


Czy z www.wakacyjnepomysly.pl jest łatwiej?

Oczywiście! Podczas wakacji zapomnisz o stresie! Wyszukaj jedynie takie atrakcje jakie Cię interesują, a resztę zostaw nam! Poinformujemy Cię w języku polskim: jak będzie wyglądać atrakcja, jak dokonasz płatności, gdzie i o której masz się stawić oraz odpowiemy na istotne dla Ciebie pytania. Dodatkowo dostaniesz mapkę jak najlepiej dotrzeć na miejsce zbiórki oraz gdzie zaparkować.    


Nasza droga do sukcesu

Celem www.wakacyjnepomysly.pl jest dostarczanie wyjątkowych wrażeń podczas urlopu. Skupiamy się na współpracy z lokalnymi organizatorami atrakcji i docieraniu do polskiego turysty, który pragnie spędzić wyjątkowy czas podczas wakacji. 


 

Co znajdziesz w ofercie?


Na dzień dzisiejszy na portalu znajdziesz atrakcje i opcje turystyczne w Chorwacji. Firma została założona w 2020 roku. Założycielami i właścicielami jesteśmy tylko my – Natalia i Artur. Organizatorami są głównie lokalni mieszkańcy, więc atrakcje nie tracą na autentyczności i posiadają pierwiastek prawdziwej chorwackiej przygody. Mamy nadzieję, iż niepewne czasy, w których przyszło nam się mierzyć w walce o nasze marzenia, zaowocują w przyszłości.  Nasze plany na tę chwilę skupiają się na rozszerzaniu ofert chorwackich organizatorów. Chcemy aby każdy element był maksymalnie dopracowany, aby opinia od Was mówiła jedno – Natalia i Artur są profesjonalistami! Od 2021 powiększamy zespół wakacyjnepomysly.pl w Chorwacji, a my sami skupiamy się na nowych pomysłach! Do zobaczenia w wakacje i pamiętajcie – SZKODA CZASU NA NUDĘ!  


Sprawdź nasze poradniki, zdjęcia i filmy: