Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Polityka ujawniania luk Bezpieczeństwo informacji naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne. Nieustannie dążymy do jak najwyższego bezpieczeństwa i jakości. Pomimo naszych nieustannych wysiłków problemy mogą pozostać. Dlatego też, jeśli znalazłeś lukę w zabezpieczeniach, zdecydowanie chcielibyśmy dowiedzieć się o niej więcej i jak najszybciej rozwiązać problem.

Jak zgłosić lukę?

W celu odpowiedzialnego ujawnienia wyślij wiadomość e-mail z opisem problemu na adres sklep.lifewillshowpl@gmail.com, opisując krok po kroku, jak rozwiązać problem. W takim przypadku niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

W międzyczasie nie ujawniaj luk innym osobom i nie wykorzystuj luk dalej niż jest to konieczne do udowodnienia ich istnienia. Nie wolno zmieniać ani niszczyć danych pochodzących od prawowitych użytkowników serwisu. Będziemy współpracować z Tobą, aby rozwiązać ten problem.

O ile nie wymaga tego prawo, nie podejmiemy działań prawnych przeciwko Tobie, osobie, która zgłosiła lukę. Będziemy jednak ścigać każdego, kto nadużywa jakichkolwiek luk w zabezpieczeniach systemu. Domyślnie nie wypłacamy nagród. Możemy zdecydować się na zawarcie umowy konsultingowej i wypłatę nagrody w przypadku wykrycia poważnego problemu.